Умови оптової співпраці

Розпочати з нами співпрацю дуже легко. Ми завжди раді відповісти на Ваші запитання та оперативно надати всю необхідну інформацію.

Умови здійснення оптового замовлення

Прийом замовлення на поставку товару відбувається при дотриманні двох умов:

  1. необхідно зареєструватися на сайті в якості оптового покупця;
  2. мінімальна сума замовлення повинна становити не менше 10 000 грн;
  3. індивідуальні замовлення від 30 000 грн.

Якщо Ви бажаєте замовити моделі продукції, які не представлені в асортименті на сайті - це не проблема! Ми працюємо з нестандартними замовленнями і готові підготувати індивідуальну пропозицію та поставити необхідний Вам товар чи запропонувати аналоги.

У випадку виникнення труднощів щодо підбору ассортименту продукції , який буде найкращим саме для Вашого бізнесу, ми з легкістю допоможимо та сформуємо замовлення, яке буде відповідати Вашим критеріям та побажанням.

Логістика

Замовлення оформлене з асортименту, представленого на сайті, відправляємо на наступний день (крім вихідних) будь-яким перевізником на Ваш вибір. Доставку товару оплачує отримувач згідно розцінок перевізника.

Оплата

Форма оплати по замовленню: 100% попередня оплата.

Гарантії на товар

На товар поширюється гарантія протягом 2 тижнів, що покриває випадки заводського браку. Після звернення, ми усуваємо недоліки в термін до 14 днів (якщо це дійсно заводський брак, а не механічне пошкодження товару після його отримання). У разі повернення або обміну, товарна упаковка має бути належної якості для збереження цілісності продукці. Надання гарантій, здійснення повернення товару та інші умови регламентуються Законом України «Про захист прав споживачів». За цілісність та вчасність доставки замовлення несе відповідальність компанія – перевізник.

Якщо у Вас залишилися питання, пропозиції, побажання, тоді зв'яжіться з нами. Наші менеджери завжди готові Вас вислухати і оперативно допомогти. ;)