Про нас

AVL Brand Collection – авторська колекція модного асортименту сонцезахисних окуляр, літніх сумок та косметичок. Стиль, інновація, динаміка – спільні характеристики, які закладені в основу створення колекції. Продукція AVL Brand Collection відкриває можливості для експериментів і змін, а головне – надає впевненості, що завжди виглядаєте на всі 100%.

У виробництві AVL Brand Collection використовуються якісні екологічно безпечні матеріали. Вся продукція сертифікована на території України та відповідає європейським стандартам якості.

Основу AVL Brand Collection складає колекція модних сонцезахисних окулярів, яка нараховує понад 500 моделей, в тому числі окуляри з додатковими функціональними можливостями. Актуальний дизайн і якісні матеріали в поєднанні з багаторічним досвідом виробництва сонцезахисної продукції, гарантують створення яскравої і оригінальної колекції, різноманітність якої вражає та надихає на нові трансформації.

Лейтмотивом колекції літніх сумок AVL Brand Collection слугувало бажання створити стильні та практичні сумки, які ідеально підійдуть для повсякденного використання та заміського відпочинку. Зручні форми, актуальні пастельні кольори, висока якість – все, що потрібно для улюбленої літньої сумки, все, що представлено в колекції літніх сумок AVL Brand Collection.

Функціональні косметички AVL Brand Collection дозволять з легкістю впорядкувати зберігання повсякденних речей. Також, надійні та стильні косметички AVL Brand Collection стануть незамінними супутниками у відрядженнях та подорожах.

AVL Brand Collection – можливості завжди відкриті!