Про нас

AVL BRAND COLLECTION – авторська колекція сонцезахисних окуляр, яка поєднує стильні ідеї, актуальні тенденції та нестандартні рішення. Сонцезахисні окуляри AVL BRAND COLLECTION 2019 підкреслять модний образ, при цьому збережуть індивідуальність кожного покупця. Креативність, яскравість, динамічність – формула стилю, формула моди, формула сонцезахисних окуляр AVL BRAND COLLECTION 2019. Купити модні сонцезахисні окуляри AVL можна вже сьогодні!

У виробництві AVL BRAND COLLECTION використовуються якісні екологічно безпечні матеріали та застосовуються передові технологічні новинки в оптичній сфері. Вся продукція сертифікована в Україні та відповідає європейським вимогам якості.

В моделях представлені дизайнерські та технічні новинки, які продумані до дрібниць. Саме вони і роблять кожну модель ексклюзивною та неповторною. Поєднання модних фактур, сміливе комбінування матеріалів, застосування концептуальних форм – все для створення модної колекції сонцезахисних окуляр.

В колекції AVL BRAND COLLECTION 2019 в лімітованій кількості презентована Преміум лінія сонцезахисних окуляр – AVL Melior.

Любителі активного дозвілля зможуть підібрати сонцезахисні окуляри з лінії AVL Active, в котрій враховані потреби динамічного способу життя.

До сонцезахисної продукції можна придбати необхідні аксесуари: футляри, мішечки та серветки.

AVL BRAND COLLECTION 2019 – слідуй за модою, за натхненням, за майбутнім. Більше сонцезахисних окуляр AVL – більше ідей.

Бажаємо приємних покупок.